2018-02-27

Pokazowa sobota


Pokazowe soboty to regularne spotkania w Marajo, na których macie okazję poznać niezwykłe planszówki!

Każdego roku na świecie pokazuje się zatrważająca ilość gier, jednak jak zazwyczaj to bywa, nie każda nowinka warta jest poznania ;) Dlatego też będziemy regularnie prezentować Wam zarówno nowości z naszego jak i zagranicznego rynku, ale także starsze i sprawdzone tytuły. Będziecie mogli sami wyrobić sobie zdanie i sprawdzić co trafi w wasze gusta!

Dlatego też pokazowe soboty będą dla Was dostępne w godzinach otwarcia sklepu i całkowicie za darmo będzie można wypróbować najciekawsze planszówki z całego świata! Jesteście ciekawi jaki mamy plan na najbliższy czas? Oto i on:

3 marca 2018

Pokazowa sobota z Naszą Księgarnią - Już od przeszło roku na polskim rynku wydawaniem gier zajmuje się Nasza Księgarnia - gry :) W tym czasie ukazało się już kilkanaście tytułów, a w śród nich takie perełki jak Gra na emocjach, Na końcu języka, czy przepięknie zilustrowany - Sen. Chcąc przybliżać Wam portfolio Naszej Księgarni, zapraszamy serdecznie na prezentację WSZYSTKICH tytułów wydawnictwa! Nie tylko będzie w czym wybierać, ale będzie też wiele gier w których po prostu się zakochacie ;)10 marca 2018

Pokazowa sobota z PRZEDPREMIERAMI!- Tym razem zaprezentujemy Wam dwie gry, które urzekły nas w ostatnim czasie, a już niebawem obejrzymy je w polskiej edycji językowej! Poznajcie AZUL i FOTOSYNTEZĘ! Azul pojawi się już w marcu nakładem Wydawnictwo Lacerta, zaś Portal w drugim kwartale tego roku zaprezentuje nam Fotosyntezę :) Nie od dzisiaj wiadomo, że w Marajo wiele gier dostępnych jest do przetestowania na długo przed swoją Polską premierą ;) Skorzystajcie z tej możliwości i sprawdźcie jakie nowości pojawią się "lada dzień"! Uwierzcie nam na słowo - naprawdę WARTO!17 marca 2018

Pokazowa sobota z PRZEDPREMIERAMI!
Krążą pogłoski - niektóre sprawdzone, a niektóre trochę mniej - że w tym roku zobaczymy dwie kolejne świetne gry w naszym rodzimym języku. Tym razem chodzi o CLANS OF CALEDONIA i RAJAS OF THE GANGES. Po raz kolejny przed polską premierą możecie zobaczyć i wypróbować je w Marajo! Uchylając rąbka tajemnicy, zdradzimy Wam, że miłośnicy dobrej ekonomii i worker placement'u już mogą zacierać rączki i rezerwować sobie 17 marca! ;)
Polecamy i zapraszamy!


pixel