Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas


 

Marajo jest sklepem z szerokim asortymentem gier planszowych.

Nasz zespół składa się z osób posiadających duże, bo ponad 18-letnie, doświadczenie w dziedzinie nowoczesnych gier planszowych. Co robiliśmy do tej pory ? Wchodziliśmy w skład kapituły nagrody "Gra Roku", organizowaliśmy od 2008 roku wiele festiwali gier planszowych we Wrocławiu (i nie tylko), prowadziliśmy zajęcia dydaktyczne w szkołach i na uczelniach wyższych, a także wiele wydarzeń związanych z grami planszowymi. Stąd też wiemy doskonale czego potrzebują osoby, które chcą poznać lub poszerzyć swoją wiedzę w tak wspaniałym hobby jakim są gry planszowe. Wielokrotnie kupowaliśmy gry, szukaliśmy upragnionych tytułów i zdobywaliśmy wiedzę na ich temat :)

Nie zajmujemy się grami z przypadku, a z wielkiej miłości i pasji do planszówek, która trwa od przeszło 12 lat ! Dla nas nowoczesne gry planszowe nie mają żadnych tajemnic, a tą wiedzą chcemy się z Wami podzielić :)

UWAGA!
Od marca 2023 nie prowadzimy już sprzedaży stacjonarnej, jedynie internetowo z nowymi cenami ;) jednka dalej z możliwośćią odbioru osobistego pod adresem CAL, ul. Chopina 9A we Wrocławiu w godzinach 14:00 - 19:00.

ZAPRASZAMY :)

pixel