Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowości w grach planszowych w 2018 roku

2018-06-08
Nowości w grach planszowych w 2018 roku
Przedstawiamy Państwu najbardziej oczekiwane gry planszowe 2018 roku. Wszystkie nowości w jednym miejscu.


1. AZUL
Mozaiki wykonane z przepięknych płytek Azulejo są niepowtarzalną ozdobą kościołów i pałaców w Portugalii. Gracze wcielają się w artystów, którzy punkty zdobywają za układanie ich na ścianie. Kluczem do zwycięstwa jest zarówno spostrzegawczość jak i przemyślana strategia.

2. INIS
Dziewicza wyspa Inis czeka na celtyckiego wodza, który pokona swoich konkurentów w wyścigu o zaszczytny tytuł Wielkiego Króla. By tego dokonać ważne będzie nie tylko wygrywanie bitew, ale przede wszystkim dyplomacja i umiejętność przewidywania ruchów przeciwnika.

3. KLANY KALEDONII
Sukces smakuje jak dobra whisky. Wciel się w przywódcę jednego z szkockich klanów i walcz o sławę i bogactwo, zarządzając handlem i rozwojem technologii na swoich terytoriach.

4. CHARTERSTONE
Jeżeli wykażesz się sprytem, to pustkowie na, które wysłał Cię Twój król szybko przerodzi się w dobrze prosperującą i licznie zaludnioną krainę. Im dłużej trwa rozgrywka, tym więcej pojawia się w niej nowych elementów, a fabułę kształtują sami gracze.

5. SHERLOCK HOLMES CONSULTING DETECTIVE
Sprawdź, czy byłbyś równie dobrym śledczym, co legendarny detektyw z Londynu i spróbuj rozwiązać jedną z mrocznych zagadek kryminalnych, odnajdując poszlaki, przesłuchując podejrzanych i zagłębiając się w wymyślne intrygi.

6. FOTOSYNTEZA
Gratka dla miłośników przyrody. Zadaniem graczy jest wykorzystywanie wpływu słońca i gleb o różnej żyzności do wyhodowania z małego nasionka bujnego zagajnika pełnego drzew.

7. POLSKA, GOLA!
Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji już tuż-tuż, ale z tą grą prawdziwe piłkarskie emocje przeżywać można jeszcze przed mundialem. Tak samo jak na boisku, gra obfituje w szybkie akcje, dzięki którym padać będą kolejne bramki.

8. VALHALLA
Aby zapewnić sobie wieczną chwałę i trafić do tytułowej Valhalli, Wikingowie musieli wykazać się męstwem na polu bitwy. Jako nieustraszony Jarl poprowadź drużynę swoich wojowników w czasie krwawego końca świata, zwanego Ragnarok.

9. UBOOT THE BOARD GAME
Unikatowa i realistyczna gra z planszą stylizowaną na podwodną łódź z czasów II Wojny Światowej. Gracze wcielają się w członków załogi, by wspólnie wykonując rozkazy, stawić czoło wrogowi i zwyciężyć morską bitwę.

Polecane

INIS Okazja

INIS

219,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 229,95 zł brutto/1szt.-5%
Fotosynteza Promocja

Fotosynteza

138,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 199,00 zł/1szt.-30% Cena regularna: 219,95 zł brutto/1szt.-37%
Azul Okazja

Azul

183,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 174,00 zł/1szt.+5% Cena regularna: 229,95 zł brutto/1szt.-20%
pixel