Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

10 najlepszych gier 2017 roku

2018-08-13
10 najlepszych gier 2017 rokuNasz osobisty ranking najlepszych gier planszowych wydanych w 2017 roku.  Sprawdź i wybierz tytuł dla siebie, rodziny czy znajomych!

1. Ubongo

Proste zasady, błyskawiczna rozgrywka i mnóstwo możliwych kombinacji, które sprawią, że gra nigdy się nie znudzi. Ubongo to świetna propozycja dla wszystkich wielbicieli klasycznego Tetris. Aby z kolorowych elementów złożyć wymagany wzór, masz tylko 30 sekund. Jeśli zrobisz to szybciej niż pozostali gracze, czeka na Ciebie nagroda w postaci szlachetnych kamieni. Zwycięzcą będzie ten, kto po dziewięciu rundach uzbiera ich najwięcej.

2. Great Western Trail
Ekonomiczna gra osadzona w klimatach dzikiego zachodu. Duża ilość mechanizmów, nieliniowa rozgrywka i konieczność dokładnego przemyślenia strategii sprawiają, że nie jest to propozycja prosta, z pewnością jednak bardzo ciekawa. Dzięki niej możesz poczuć się jak prawdziwy amerykański ranczer, który zarabia pieniądze, pędząc swoje stada szlakami do Kansas City. Bandyci i Indianie to tylko nieliczne z niebezpieczeństw, które możesz napotkać na swej drodze.

3 Kraina Snów
Świetna gra imprezowa, umożliwiająca zabawę nawet dziesięciu osobom naraz. Wyobraź sobie, że zapadasz w sen. Reszta graczy wcieli się w rolę dobrych wróżek oraz diablików. Tym pierwszym będzie zależało, abyś zapamiętał jak najwięcej szczegółów swojego snu, tym drugim wręcz przeciwnie, a oprócz nich w rozgrywce pojawia się jeszcze przebiegłe chochliki, które realizować będą własne, tajemnicze interesy. Nie będzie Ci łatwo zdecydować, komu możesz zaufać

4. Star Realms
Wciągająca i niezwykle grywalna karcianka dla dwóch osób, osadzona w klimacie kosmicznych podbojów. Szybka i dynamiczna rozgrywka, proste zasady, a jednocześnie możliwość łączenia poszczególnych kart w efektownie kombinacje sprawiają, że nie ma dwóch takich samych potyczek.

5. This War of Mine: Gra Planszowa
Innowacyjne połączenie gry planszowej i survivalu. Twoim celem jest przeżycie w zrujnowanym i oblężonym mieście. Możesz szukać jedzenia i pomocy na pełnych niebezpieczeństw ulicach lub zaszyć się w zrujnowanych budynkach, licząc, ze uzbierane zasoby wystarczą, aby przetrwać. Po drodze staniesz przed wieloma trudnymi wyborami, a żaden z nich nie pozostanie bez wpływu na Twoja przyszłość. Niemal dwa tysiące możliwych scenariuszy czyni rozgrywkę całkowicie nieprzewidywalną i ekscytującą.

Polecane

Great Western Trail

Great Western Trail

189,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 169,00 zł/1szt.Cena regularna 289,95 zł brutto/1szt.
This War of Mine: Gra Planszowa

This War of Mine: Gra Planszowa

195,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 239,00 zł/1szt.Cena regularna 239,95 zł brutto/1szt.
Star Realms (edycja polska)

Star Realms (edycja polska)

40,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 55,00 zł/1szt.Cena regularna 59,95 zł brutto/1szt.
pixel